Kontakt

 

 

 

Siedziba firmy: 

ul. Farbiarska 69,
02-862 Warszawa,
tel. +48 22 549 74 00,
fax. +48 22 549 74 40
e-mail: ploffice@ingrammicro.com

Biuro handlowe - Wrocław 
ul. Strzegomska 46B,
53-611 Wrocław,
tel. +48 71 354 84 00,
fax +48 71 354 84 09
e-mail: ploffice.wroclaw@ingrammicro.com

Biuro handlowe - Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 220

(bud.adm. IIIp
43-316 Bielsko-Biała,
tel. +48 33 470 44 51,
e-mail: bielsko-biala@ingrammicro.com

 

 

 

 

 

 

Biuro handlowe -Warszawa Białołęka

ul. Płochocińska 164/8

03-044 Warszawa

e-mail: bialoleka@ingrammicro.com

Magazyn 
Panattoni Park Konotopa

ul. Piastowska 67  bud. 2

05-850 Jawczyce

 

 

 

Biura Ingram Micro są czynne w następujących godzinach:
Poniedziałek - Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 16:30

 

Ingram Micro sp. z o.o.

ul. Farbiarska 69,
02-862 Warszawa,

NIP: 521-29-31-906,
REGON: 013196912,
KRS: 0000028820, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, 
Kapitał zakładowy: 4 920 000 zł

 

Poniżej nowe numery rachunków bankowych:
Below you can find the new bank accounts for payments:
PLN PL 83 1600 1374 1846 3200 8000 0001
EUR PL 56 1600 1374 1846 3200 8000 0002
USD PL 29 1600 1374 1846 3200 8000 0003

SWIFT CODE: PPABPLPK

 

 

 

Dział DC/POS

Michał Grzybowski
Business Unit Manager DC/POS

 

   michal.grzybowski@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 32

Kinga Szczypkowska
Product Manager   Honeywell, Citizen, NiceLabel, Datacard

 

   kinga.szczypkowska@ingrammicro.com

 +48 22 549 74 31

Paweł Rybarczyk
Product Manager Zebra, Xplore

 

   pawel.rybarczyk@ingrammicro.com

 +48 22 549 74 30

Maksymilian Ujma

Product Manager Datalogic, ELO, Epson

 

   maksymilian.ujma@ingrammicro.com   

 +48 695 550 050

Tomasz Mąkowski
Product Manager Extreme, NCR, Star

 

   tomasz.makowski@ingrammicro.com

 +48 22 549 74 61

Tomasz Połomski
Demand Planner/SCM Zebra Technologies

 

   tomasz.polomski@ingrammicro.com

 +48 22 549 74 08

Paweł Stempin
DC/POS System Engineer Zebra EVM

 

   pawel.stempin@ingrammicro.com

 +48 71 354 84 16

Grzegorz Postek
DC/POS System Engineer Honeywell; NCR

 

    grzegorz.postek@ingrammicro.com

 +48 22 549 74 59

Paweł Widacki 
DC/POS System Engineer Datalogic, Zebra AIT, Xplore

 

   pawel.widacki@ingrammicro.com

 +48 22 549 74 46

Marcin Buława
DC/POS System Engineer Zebra

 

   marcin.bulawa@ingrammicro.com

 +48 604 624 010

Paweł Piekarniak
DC/POS Logistics

   pawel.piekarniak@ingrammicro.com

 +48 22 549 74 26

 

 

 

Twój kontakt w sprawie zamówień

 

 

 

Agnieszka Słyczko-Jarmołowicz
DC/POS sales support

 

  agnieszka.slyczko-jarmolowicz@ingrammicro.com

   +48 22 549 74 29

Krzysztof Kowalski
DC/POS Key Account Manager

  krzysztof.kowalski@ingrammicro.com

   +48 22 549 74 16

 

 

 

Dział Cisco Systems

Jacek Paszek 
Business Unit Manager

 

   jacek.paszek@ingrammicro.com

  +48 33 470 44 51

Anna Rokita
Product Manager

 

   anna.rokita@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 14

Tomasz Czauderna
Product Manager

 

   tomasz.czauderna@ingrammicro.com

  +48 33 470 44 53

Barbara Dunaj
Account Manager

 

   barbara.dunaj@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 06

Anna Rokita 
Product Manager

 

   anna.rokita@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 14

Piotr Bogucki 
Product Manager

 

    piotr.bogucki@ingrammicro.com

   +48 609 999 325

Barbara Tęcza-Kurpas 
Services Specialist

 

   basia.tecza@ingrammicro.com

  +48 33 470 44 54

Elżbieta Koczera 
Services Specialist

 

   elzbieta.koczera@ingrammicro.com

  +48 696 590 780

Mariola Tobias
Account Manager

 

   mariola.tobias@ingrammicro.com

  +48 33 470 44 55

Marian Cebulski
System Engineer

 

   marian.cebulski@ingrammicro.com

  +48 33 470 44 52

Waldemar Kaczorek
System Engineer

 

   waldemar.kaczorek@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 49

Twój kontakt w sprawie zamówień

 

 

 

Joanna Małowiejska
Sales Specialist

  joanna.malowiejska@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 08

 

Dział Lenovo

 

 

 

Piotr Bajdak
Business Unit Manager

 

   piotr.bajdak@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 55

Aleksandra Ciesielska
Business Development Manager

 

   aleksandra.ciesielska@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 58

Anna Szubrowska
Logistics Services

 

   anna.szubrowska@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 10

Maciej Krajewski
Business Manager

 

   maciej.krajewski@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 72

Jan Szymański

Product Manager Lenovo

 

   jan.szymanski@ingrammicro.com

  +48 605 414 546

Twój kontakt w sprawie zamówień

 

 

 

Danuta Tulicka
Key Account Manager

   danuta.tulicka@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 39

 

 

 

Dział IBM

 

 

 

Wioletta Pastyrczyk-Biskupska
Business Unit Manager IBM

 

   wioletta.pastyrczyk-biskupska@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 20

Mirosław Świniarski
Business Manager IBM Hardware

 

   miroslaw.swiniarski@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 62

Piotr Ćwierk
Business Manager IBM Software

 

   piotr.cwierk@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 23

Jolanta Kowalczuk

Logistics Specialist & Product Manager IBM Hardware 

 

   jolanta.kowalczuk@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 15

Joanna Gawrońska

Product Manager IBM Services

 

   joanna.gawronska@ingrammicro.com

  +48 669 988 997

Jarek Mówiński
Business Manager IBM Software

 

  jaroslaw.mowinski@ingrammicro.com

  +48 603 847 913

Joanna Ślusarska
Logistics Specialist and S&S Renewal 

 

   joanna.slusarska@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 05

Grzegorz Ramotowski
Inżynier Systemowy IBM 

 

   grzegorz.ramotowski@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 06

Maciej Michno

Inżynier Systemowy IBM

 

   maciej.michno@ingrammicro.com

  +48 601 732 508

Tomasz Różalski

KAM IBM / Lenovo Services

 

   tomasz.rozalski@ingrammicro.com

   +48 22 549 74 77

 

 

 

Dział Security

Piotr Jasiński
Business Unit Manager

 

   piotr.jasinski@ingrammicro.com

  +48 504 082 420

Magdalena Rostalska
Security Inside Sales Specialist

 

   magdalena.rostalska@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 52

Tomasz Zięba
Product Manager

 

    tomasz.zięba@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 54

Iwona Ortyl
Security Logistics

 

   iwona.ortyl@ingrammicro.com

   +48 601 415 383

Paweł Najsarek
System Engineer

 

   paweł.najsarek@ingrammicro.com

   +48 601 407 386

Twój kontakt w sprawie zamówień

 

 

 

Irmina Skarżyńska 
Key Account Manager

  irmina.skarzynska@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 21

 

 

 

Dział UCC: Avaya, Unify, Jabra

Maciej Domaszewski
Business Unit Manager UCC

 

   maciej.domaszewski@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 07

Renata Zapała
Business Manager Unify

 

   renata.zapala@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 24

Dariusz Kargul
Presales Engineer Avaya

 

   dariusz.kargul@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 14

Piotr Stasiowski
Presales Engineer Unify OS4000, OSV

 

   piotr.stasiowski@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 09

Mateusz Wiśniewski
Presales Engineer Unify OSB

 

   mateusz.wisniewski@ingrammicro.com

  +48 607 055 125

Aleksandra Nowak
Key Account Manager Avaya, Jabra

   aleksandra.nowak@ingrammicro.com

   +48 22 549 74 18

 

 

 

Dział Dell EMC

Piotr Murgała
Business Unit Manager

 

   piotr.murgala@ingrammicro.com

  +48 501 340 838

Paweł Zaręba
Business Development Manager/Product Manager

 

   pawel.zareba@ingrammicro.com

  +48 603 510 927

Grzegorz Mieścicki
Systems Engineer

 

   grzegorz.miescicki@ingrammicro.com

  +48 517 233 757

Bartosz Kaczmarek
Key Account Manager

 

   bartosz.kaczmarek@ingrammicro.com

  +48 691 477 423

Paweł Banulski

Account Manager

 

   pawel.banulski@ingrammicro.com

  +48 605 270 144

Wojciech Szantyka

Solutions Architect

 

   wojciech.szantyka@ingrammicro.com

  +48 505 604 273

Żaneta Chmielewska

Inside Sales / Logistics Coordinator

 

  zaneta.chmielewska@ingrammicro.com

  +48 607 237 589

Paweł Wójcik

Business Development Manager/Product Manager

 

  pawel.wojcik@ingrammicro.com

  +48 669 072 302

 

 

 

Dział IM Cloud Marketplace

Marcin Makowiecki
Sales and IM Cloud Executive

   marcin.makowiecki@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 12

 

 

 

 

 

 

Dział IPTV

Sebastian Bardo
Business Unit Manager IPTV 

   sebastian.bardo@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 17

 

Dział Fujitsu

Marcin Dziub
Business Unit Manager Fujitsu 

 

   marcin.dziub@ingrammicro.com

  +48 691 351 650

Katarzyna Prus
Product Manager Fujitsu 

 

  katarzyna.prus@ingrammicro.com

  +48 662 113 743

Michał Czajkowski
Inżynier wsparcia sprzedaży 

   michal.czajkowski@ingrammicro.com

  +48 600 491 762

 

Dział Citrix

Jarosław Stępień

Citrix Business Unit Manager

   jaroslaw.stepien@ingrammicro.com

  +48 781 717 110

 

Logistyka

Anna Gajec
Cisco Logistics

   anna.gajec@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 03

 

 

 

Agnieszka Wybraniec
Avaya, Jabra, Unify

 

   agnieszka.wybraniec@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 13

 

 

 

Marketing i public relations

Katarzyna Flis
Marketing Director

 

   katarzyna.flis@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 00

Tomasz Janiszewski
Graphic Designer

   tomasz.janiszewski@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 00

 

   

Magazyn

Marek Tumiłowski
Logistics Manager

 

   marek.tumilowski@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 15

Piotr Strzeszewski
Kierownik Magazynu

   piotr.strzeszewski@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 12