Kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siedziba firmy: 

ul. Farbiarska 69,
02-862 Warszawa,
tel. +48 22 549 74 00,
fax. +48 22 549 74 40
e-mail: office@rrc.pl

Biuro handlowe - Wrocław 
ul. Strzegomska 46B,
53-611 Wrocław,
tel. +48 71 354 84 00,
fax +48 71 354 84 09
e-mail: biuro.wroclaw@rrc.pl

Biuro handlowe - Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 220

(bud.adm. IIIp
43-316 Bielsko-Biała,
tel. +48 33 470 44 51,
e-mail: biuro.bielsko-biala@rrc.pl

Biuro handlowe -

Warszawa Białołęka
ul. Płochocińska 164/8

03-044 Warszawa

Magazyn 
Panattoni Park Konotopa

ul. Piastowska 67  bud. 2

05-850 Jawczyce
 

 

Biura Ingram Micro są czynne w następujących godzinach:
Poniedziałek - Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 16:30

 

Ingram Micro sp. z o.o.

ul. Farbiarska 69,
02-862 Warszawa,

NIP: 521-29-31-906,
REGON: 013196912,
KRS: 0000028820, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, 
Kapitał zakładowy: 4 820 000 zł

 

Poniżej nowe numery rachunków bankowych:
Below you can find the new bank accounts for payments:
PLN PL 83 1600 1374 1846 3200 8000 0001
EUR PL 56 1600 1374 1846 3200 8000 0002
USD PL 29 1600 1374 1846 3200 8000 0003

SWIFT CODE: PPABPLPK

 

 

Dział DC/POS

Michał Grzybowski
Business Unit Manager DC/POS
   michal.grzybowski@rrc.pl   +48 22 549 74 32
Kinga Szczypkowska
Product Manager   Honeywell, Citizen, NiceLabel, Datacard
   kinga.szczypkowska@rrc.pl  +48 22 549 74 31
Paweł Rybarczyk
Product Manager Zebra, Xplore
   pawel.rybarczyk@rrc.pl  +48 22 549 74 30

Maksymilian Ujma

Product Manager Datalogic, ELO, Epson

   maksymilian.ujma@ingrammicro.com     +48 695 550 050
Tomasz Mąkowski
Product Manager Extreme, NCR, Star
   tomasz.makowski@rrc.pl  +48 22 549 74 61
Tomasz Połomski
Demand Planner/SCM Zebra Technologies
   tomasz.polomski@rrc.pl  +48 22 549 74 08
Paweł Stempin
DC/POS System Engineer Zebra EVM
   pawel.stempin@rrc.pl  +48 71 354 84 16
Grzegorz Postek
DC/POS System Engineer Honeywell; NCR
    grzegorz.postek@rrc.pl  +48 22 549 74 59
Paweł Widacki 
DC/POS System Engineer Datalogic, Zebra AIT, Xplore
   pawel.widacki@rrc.pl  +48 22 549 74 46
Marcin Buława
DC/POS System Engineer Zebra
   marcin.bulawa@rrc.pl  +48 604 624 010
Paweł Piekarniak
DC/POS Logistics
   pawel.piekarniak@rrc.pl  +48 22 549 74 26
     

Twój kontakt w sprawie zamówień

   
Agnieszka Słyczko-Jarmołowicz
DC/POS sales support
  agnieszkasj@rrc.pl    +48 22 549 74 29
Krzysztof Kowalski
DC/POS Key Account Manager
  krzysztof.kowalski@rrc.pl    +48 22 549 74 16
     

Dział Cisco Systems

Jacek Paszek 
Business Unit Manager
   jacek.paszek@rrc.pl   +48 33 470 44 51
Anna Rokita
Product Manager
   anna.rokita@rrc.pl   +48 22 549 74 14
Tomasz Czauderna
Product Manager
   tomasz.czauderna@rrc.pl   +48 33 470 44 53
Barbara Dunaj
Account Manager
   barbara.dunaj@rrc.pl   +48 22 549 74 06
Anna Rokita 
Product Manager
   anna.rokita@rrc.pl   +48 22 549 74 14
Piotr Bogucki 
Product Manager
    piotr.bogucki@rrc.pl    +48 609 999 325
Barbara Tęcza-Kurpas 
Services Specialist
   basia.tecza@rrc.pl   +48 33 470 44 54
Elżbieta Koczera 
Services Specialist
   elzbieta.koczera@rrc.pl   +48 696 590 780
Mariola Tobias
Account Manager
   mariola.tobias@rrc.pl   +48 33 470 44 55
Marian Cebulski
System Engineer
   marian.cebulski@rrc.pl   +48 33 470 44 52
Waldemar Kaczorek
System Engineer
   waldemar.kaczorek@rrc.pl   +48 22 549 74 49

Twój kontakt w sprawie zamówień

   
Joanna Małowiejska
Sales Specialist
  joanna.malowiejska@rrc.pl   +48 71 354 84 08
 

Dział Lenovo

     
Piotr Bajdak
Business Unit Manager
   piotr.bajdak@rrc.pl   +48 71 354 84 55
Aleksandra Ciesielska
Business Development Manager
   aleksandra.ciesielska@rrc.pl   +48 22 549 74 58
Anna Szubrowska
Logistics Services
   anna.szubrowska@rrc.pl   +48 71 354 84 10
Maciej Krajewski
Business Manager
   maciej.krajewski@rrc.pl   +48 22 549 74 72

Jan Szymański

Product Manager Lenovo

   jan.szymanski@rrc.pl   +48 605 414 546
 

Twój kontakt w sprawie zamówień

   
Danuta Tulicka
Key Account Manager
   danuta.tulicka@rrc.pl   +48 22 549 74 39
     

Dział IBM

     
Wioletta Pastyrczyk-Biskupska
Business Unit Manager IBM Software
   wioletta.biskupska@rrc.pl   +48 22 549 74 20
Mirosław Świniarski
Business Development Manager / Product Manager Storage
   miroslaw.swiniarski@rrc.pl   +48 22 549 74 62
Piotr Ćwierk
Business Manager IBM Software / Product Manager Software
   piotr.cwierk@rrc.pl   +48 22 549 74 23
Jolanta Kowalczuk
Business Manager IBM Software / Product Manager Software / Logistics Services Software
   jolanta.kowalczuk@rrc.pl   +48 71 354 84 15
Joanna Gawrońska
Product Manager IBM Services & Storware
   joanna.gawronska@rrc.pl   +48 669 988 997
Joanna Ślusarska
Software Renewals / Logistics Services Software
   joanna.slusarska@rrc.pl   +48 22 549 74 05
Grzegorz Ramotowski
System Engineer EN Storage, System X
   grzegorz.ramotowski@rrc.pl   +48 71 354 84 06
Maciej Michno
System Engineer EN Storage, System X
   maciej.michno@rrc.pl   +48 601 732 508
Tomasz Różalski
KAM IBM Services
   tomasz.rozalski@rrc.pl    +48 22 549 74 77
     

Dział Security

Piotr Jasiński
Business Unit Manager
   piotr.jasinski@rrc.pl   +48 504 082 420
Magdalena Rostalska
Security Inside Sales Specialist
   magdalena.rostalska@rrc.pl   +48 71 354 84 52
Tomasz Zięba
Product Manager
    tomasz.zięba@rrc.pl   +48 71 354 84 54
Iwona Ortyl
Security Logistics
   iwona.ortyl@rrc.pl    +48 601 415 383
Paweł Najsarek
System Engineer
   paweł.najsarek@rrc.pl    +48 601 407 386

Twój kontakt w sprawie zamówień

   
Irmina Skarżyńska 
Key Account Manager
  irmina.skarzynska@rrc.pl   +48 22 549 74 21
     

Dział Unified Communication Solutions

Maciej Domaszewski
Business Unit Manager
   maciej.domaszewski@rrc.pl   +48 71 354 84 07
Renata Zapała
Business Manager Enterprise Market
   renata.zapala@rrc.pl   +48 22 549 74 24
Dariusz Kargul
Presales Engineer
   dariusz.kargul@rrc.pl   +48 71 354 84 14
Piotr Stasiowski
Presales Engineer
   piotr.stasiowski@rrc.pl   +48 22 549 74 09
Aleksandra Nowak
Sales Specialist
   aleksandra.nowak@rrc.pl    +48 22 549 74 18
     

Dział Dell EMC

Piotr Murgała
Business Unit Manager
   piotr.murgala@rrc.pl   +48 501 340 838
Paweł Zaręba
Business Development Manager/Product Manager
   pawel.zareba@rrc.pl   +48 603 510 927
Grzegorz Mieścicki
Key Account Manager Dell EMC
   grzegorz.miescicki@rrc.pl   +48 517 233 757
Bartosz Kaczmarek
Systems Engineer Dell Enterprise
   bartosz.kaczmarek@rrc.pl   +48 691 477 423

Paweł Banulski

Account Manager

   pawel.banulski@rrc.pl   +48 605 270 144

Wojciech Szantyka

Solutions Architect

   wojciech.szantyka@rrc.pl   +48 603 668 903
     

Dział IM Cloud Marketplace

Marcin Makowiecki
Sales and IM Cloud Executive
   marcim.makowiecki@rrc.pl   +48 71 354 84 12
     
     

Dział IPTV

Sebastian Bardo
Business Unit Manager IPTV 
   sebastian.bardo@rrc.pl   +48 22 549 74 17
 

Dział Fujitsu

Marcin Dziub
Business Unit Manager Fujitsu 
   marcin.dziub@rrc.pl   +48 691 351 650
 

Logistyka

Anna Gajec
Cisco Logistics
   anna.gajec@rrc.pl   +48 71 354 84 03
     
Agnieszka Wybraniec
Avaya, Jabra, Unify
   agnieszka.wybraniec@rrc.pl   +48 71 354 84 13
Paweł Piekarniak
AutoID Logistics
   pawel.piekarniak@rrc.pl   +48 22 549 74 26
     

Marketing i public relations

Katarzyna Flis
Marketing Director
   katarzyna.flis@rrc.pl   +48 22 549 74 00
Tomasz Janiszewski
Graphic Designer
   tomasz.janiszewski@rrc.pl   +48 22 549 74 00

Magazyn

Marek Tumiłowski
Logistics Manager
   marek.tumilowski@rrc.pl   +48 22 549 74 15
Piotr Strzeszewski
Kierownik Magazynu
   piotr.strzeszewski@rrc.pl   +48 22 549 74 12