Kontakt

 

 

 

Siedziba firmy: 

ul. Krakowiaków 46,
02-255 Warszawa,
tel. +48 22 549 74 00,
fax. +48 22 549 74 40
e-mail: ploffice@ingrammicro.com

Biuro handlowe - Wrocław 
ul. Strzegomska 46B,
53-611 Wrocław,
tel. +48 71 354 84 00,
fax +48 71 354 84 09
e-mail: ploffice.wroclaw@ingrammicro.com

Biuro handlowe - Bielsko-Biała
Al. Armii Krajowej 220

(bud.adm. IIIp
43-316 Bielsko-Biała,
tel. +48 33 470 44 51,
e-mail: bielsko-biala@ingrammicro.com

 

 

 

 

 

 

Biuro handlowe -Warszawa Białołęka

ul. Płochocińska 164/8

03-044 Warszawa

e-mail: bialoleka@ingrammicro.com

Magazyn 

Magazyn Ingram Micro
MLP II, 
Moszna Parcela 29, 
Brwinów 05-840 

 

 

baner_magazyn_red-2.jpg

 

Biura Ingram Micro są czynne w następujących godzinach:
Poniedziałek - Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 16:30

 

Ingram Micro sp. z o.o.

ul. Krakowiaków 46,
02-255 Warszawa,

NIP: 521-29-31-906,
REGON: 013196912,
KRS: 0000028820, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, 
Kapitał zakładowy: 4 920 000 zł

 

Poniżej nowe numery rachunków bankowych:
Below you can find the new bank accounts for payments:
PLN PL 83 1600 1374 1846 3200 8000 0001
EUR PL 56 1600 1374 1846 3200 8000 0002
USD PL 29 1600 1374 1846 3200 8000 0003

SWIFT CODE: PPABPLPK

 

 

 

Dział DC/POS

Michał Grzybowski
Business Unit Manager DC/POS

 

   michal.grzybowski@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 32

Kinga Szczypkowska

Product Manager Honeywell, Citizen, Nice Label,

Datacard, Bartender, Advantech, Custom

 

   kinga.szczypkowska@ingrammicro.com

 +48 22 549 74 31

Paweł Rybarczyk
Product Manager Zebra, Xplore

 

   pawel.rybarczyk@ingrammicro.com

 +48 22 549 74 30

Maksymilian Ujma

Product Manager Datalogic, Elo, Getac, Bluebird

 

   maksymilian.ujma@ingrammicro.com   

 +48 695 550 050

Tomasz Połomski
Demand Planner/SCM Zebra Technologies

 

   tomasz.polomski@ingrammicro.com

 +48 22 549 74 08

Paweł Stempin
DC/POS System Engineer Zebra EVM

 

   pawel.stempin@ingrammicro.com

 +48 71 354 84 16

Grzegorz Postek

System Engineer Honeywell, Citizen, Advantech, Custom

 

    grzegorz.postek@ingrammicro.com

 +48 22 549 74 59

Paweł Widacki 
DC/POS System Engineer Datalogic, Zebra AIT, Xplore

 

   pawel.widacki@ingrammicro.com

 +48 22 549 74 46

Marcin Buława
DC/POS System Engineer Zebra

 

   marcin.bulawa@ingrammicro.com

 +48 604 624 010

Paweł Piekarniak
DC/POS Logistics

 

   pawel.piekarniak@ingrammicro.com

 +48 22 549 74 26

Natalia Miecznikowska-Amin

DCPOS CEE Regional Marketing Head

 

   Natalia.Miecznikowska-Amin@ingrammicro.com

 +48 22 549 74 00

Irmina Skarżyńska

Key Account Manager

   irmina.skarzynska@ingrammicro.com

 +48 609 855 955

 

 

 

Twój kontakt w sprawie zamówień

 

 

 

Agnieszka Słyczko-Jarmołowicz

Key Account Manager

 

  agnieszka.slyczko-jarmolowicz@ingrammicro.com

   +48 22 549 74 29

Krzysztof Kowalski

Key Account Manager

  krzysztof.kowalski@ingrammicro.com

   +48 22 549 74 16

 

 

 

Dział Cisco Systems

Jan Kabat

Cisco Business Unit Manager

 

  jan.kabat@ingrammicro.com

 

 

 

  +48 22 279 69 03

 

 

Jacek Paszek 
Business Unit Manager

 

   jacek.paszek@ingrammicro.com

  +48 33 470 44 51

Anna Rokita
Product Manager

 

   anna.rokita@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 14

Tomasz Czauderna
Product Manager

 

   tomasz.czauderna@ingrammicro.com

  +48 33 470 44 53

Barbara Dunaj
Account Manager

 

   barbara.dunaj@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 06

Dorota Bereza 

Cisco Logistics Specialist

 

   Dorota.Bereza@ingrammicro.com

  +48 603 093 242

Piotr Bogucki 
Product Manager

 

    piotr.bogucki@ingrammicro.com

   +48 609 999 325

Barbara Tęcza-Kurpas 
Services Specialist

 

   basia.tecza@ingrammicro.com

  +48 33 470 44 54

Elżbieta Koczera 
Services Specialist

 

   elzbieta.koczera@ingrammicro.com

  +48 696 590 780

Mariola Tobias
Account Manager

 

   mariola.tobias@ingrammicro.com

  +48 33 470 44 55

Marian Cebulski
System Engineer

 

   marian.cebulski@ingrammicro.com

  +48 33 470 44 52

Waldemar Kaczorek
System Engineer

 

   waldemar.kaczorek@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 49

Michał Porada

Security Business Development Manager

 

   michal.porada@ingrammicro.com

  +48 605 201 900

Łukasz Węgiełek

Cisco Inside Sales

 

   lukasz.wegielek@ingrammicro.com

  +48 661 420 570

Monika Pawłowska

Marketing Manager

 

   Monika.Pawlowska@ingrammicro.com

  +48 661 420 909

Twój kontakt w sprawie zamówień

 

 

 

Joanna Małowiejska
Sales Specialist

  joanna.malowiejska@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 08

 

Dział Fujitsu/Lenovo

 

 

 

Marcin Dziub
Business Unit Manager

 

   marcin.dziub@ingrammicro.com

  +48 691 351 650

Katarzyna Prus
Product Manager Fujitsu 

 

  katarzyna.prus@ingrammicro.com

  +48 662 113 743

Michał Czajkowski
Inżynier wsparcia sprzedaży Fujitsu

 

   michal.czajkowski@ingrammicro.com

  +48 600 491 762

Piotr Bajdak
Business Manager Lenovo

 

   piotr.bajdak@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 55

Aleksandra Ciesielska
Business Development Manager

 

   aleksandra.ciesielska@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 58

Anna Szubrowska
Logistics Services

 

   anna.szubrowska@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 10

Maciej Krajewski
Business Manager

 

   maciej.krajewski@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 72

Rafał Leśniak
Inżynier wsparcia sprzedaży Lenovo

 

   rafal.lesniak@ingrammicro.com

  +48  601 291 902

Paweł Szukiel
Business Development Manager
   pawel.szukiel@ingrammicro.com
 

  +48  661 419 019

 

 

 

Dział IBM

 

 

 

Wioletta Pastyrczyk-Biskupska
Business Unit Manager IBM

 

   wioletta.pastyrczyk-biskupska@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 20

Mirosław Świniarski
Business Manager IBM Hardware

 

   miroslaw.swiniarski@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 62

Piotr Ćwierk
Business Manager IBM Software

 

   piotr.cwierk@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 23

Jolanta Kowalczuk

Logistics Specialist & Product Manager IBM Hardware 

 

   jolanta.kowalczuk@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 15

Joanna Gawrońska

Product Manager IBM Services

 

   joanna.gawronska@ingrammicro.com

  +48 669 988 997

Jarek Mówiński
Business Manager IBM Software

 

  jaroslaw.mowinski@ingrammicro.com

  +48 603 847 913

Joanna Ślusarska

Key Account Manager IBM Software

 

   joanna.slusarska@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 05

Grzegorz Ramotowski
Inżynier Systemowy IBM 

 

   grzegorz.ramotowski@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 06

Maciej Michno

Inżynier Systemowy IBM

 

   maciej.michno@ingrammicro.com

  +48 601 732 508

Tomasz Różalski

KAM IBM / Lenovo Services

 

   tomasz.rozalski@ingrammicro.com

   +48 22 549 74 77

Danuta Tulicka

Key Account Manager IBM Software

   danuta.tulicka@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 39

 

 

 

Dział Security

Piotr Jasiński
Business Unit Manager

 

   piotr.jasinski@ingrammicro.com

  +48 504 082 420

Magdalena Rostalska
Security Inside Sales Specialist

 

   magdalena.rostalska@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 52

Tomasz Zięba
Product Manager

 

    tomasz.zięba@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 54

Paweł Najsarek
System Engineer

 

   paweł.najsarek@ingrammicro.com

   +48 601 407 386

Twój kontakt w sprawie zamówień

 

 

 

Iwona Ortyl
Security Logistics

  iwona.ortyl@ingrammicro.com

  +48 601 415 383

 

 

 

Dział Unified Communication and Collaboration

Maciej Domaszewski
Business Unit Manager UCC

 

   maciej.domaszewski@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 07

Aleksandra Nowak
Business Manager Avaya

 

   aleksandra.nowak@ingrammicro.com    +48 22 549 74 18

Dariusz Kargul
Presales Engineer Avaya

 

   dariusz.kargul@ingrammicro.com   +48 71 354 84 14

Michał Nawrot 
Business Manager Extreme Networks 

 

   michal.nawrot@ingrammicro.com   +48 505 558 702

Grzegorz Kosiarski 
Presales Engineer Extreme Networks  

 

   grzegorz.kosiarski@ingrammicro.com   +48 603 517 984

Paweł Walkarz

Business Manager Jabra, Logitech VC, OWL

 

  pawel.walkarz@ingrammicro.com    +48 22 279 68 45

Renata Zapała
Business Manager Unify

 

   renata.zapala@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 24

Mateusz Wiśniewski
Presales Engineer Unify Small Business, Poly 

 

   mateusz.wisniewski@ingrammicro.com

  +48 607 055 125

Piotr Stasiowski

Presales Engineer Unify Enterprise 

 

   piotr.stasiowski@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 09

Sylwia Łeska

Business Manager Poly, Zoom, Bluejeans  

 

  Sylwia.Leska@ingrammicro.com

   +48 22 549 74 35

 

 

 

Dział Dell Technologies

Piotr Murgała
Business Unit Manager

 

   piotr.murgala@ingrammicro.com

  +48 501 340 838

Iwona Prozorowicz

Business Development Manager

 

   iwona.prozorowicz@ingrammicro.com

  +48 661 507 023

Wojciech Olechno

Key Account Manager

 

   Wojciech.Olechno@ingrammicro.com

  +48 788 039 597

Jakub Skwarczyński

Business Development Manager

 

   jakub.skwarczynski@ingrammicro.com

  +48 603 885 211

Bartosz Kaczmarek
Key Account Manager

 

   bartosz.kaczmarek@ingrammicro.com

  +48 691 477 423

Mariusz Kubala

Business Development Manager

 

  mariusz.kubala@ingrammicro.com   +48 697 469 000

Angelika Jaszczuk

Logistics Specialist

 

   Angelika.Jaszczuk@ingrammicro.com

  +48 605 064 654

Konrad Wołosecki

Product Manager

 

  Konrad.Wolosecki@ingrammicro.com
 

  +48 601 147 712

Dział IM Cloud Marketplace

Tomasz Smirnow

Cloud Business Development Manager

 

   tomasz.smirnow@ingrammicro.com

  +48 603 302 171

Joanna Rybitwa
Cloud Business Development Manager

   Joanna.Rybitwa@ingrammicro.com

 

  +48 501 061 842

 

 

 

Dział IPTV

Sebastian Bardo
Business Unit Manager IPTV 

 

   sebastian.bardo@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 17

Witold Zagórski
Product Manager

 

   witold.zagorski@ingrammicro.com
 

  +48 603 583 565

Grzegorz Pytko
Product Manager 

 

   Grzegorz.Pytko@Ingrammicro.com

  +48 605 990 211

 

Logistyka

Anna Gajec
Cisco Logistics

   anna.gajec@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 03

 

 

 

Agnieszka Wybraniec
Avaya, Jabra, Unify

 

   agnieszka.wybraniec@ingrammicro.com

  +48 71 354 84 13

 

 

 

Marketing i public relations

Katarzyna Flis
Marketing Director of Advanced Solutions

 

   katarzyna.flis@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 00

Tomasz Janiszewski
Graphic Designer of Advanced Solutions

 

   tomasz.janiszewski@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 00

Monika Pawłowska

BU CISCO Marketing Manager

 

   monika.pawlowska@ingrammicro.com   +48 22 549 74 00

Luiza Gaworska

BU DELL  Marketing Manager

 

   luiza.gaworska@ingrammicro.com   +48 22 549 74 00

Natalia Miecznikowska- Amin

BU DC/POS Marketing Manager

 

   natalia.miecznikowska-amin@ingrammicro.com   +48 22 549 74 00

 

   

Magazyn

Marek Tumiłowski
Logistics Manager

 

   marek.tumilowski@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 15

Piotr Strzeszewski
Kierownik Magazynu

   piotr.strzeszewski@ingrammicro.com

  +48 22 549 74 12