Specjalista ds. windykacji

28 listopada 2017

Miejsce pracy: Warszawa/Wrocław

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientami drogą mailową i telefoniczną
  • negocjowanie terminów spłat zaległości
  • przestrzeganie procedur, współpraca z innymi działami
  • skuteczne zarządzanie portfelem dłużników poprzez dobór dostępnych narzędzi oraz rozwiązań windykacyjnych
  • monitorowanie zadłużenia klientów
  • realizowanie założonych planów odzyskanych należności
  • raportowanie wykonanych działań bezpośredniemu przełożonemu

wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy i priorytetów,
  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • samodzielność,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • rzetelność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną, kartę sportową, możliwość nauki j.angielskiego
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznej organizacji

osoby zainteresowane prosimy o odesłanie CV na adres: rekrutacja@ingrammicro.com