Starszy Specjalista ds. Reklamacji i Jakości

08 lipca 2020

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Krakowiaków/ Brwinów

Opis stanowiska:

  • Optymalizacja istniejących procesów RMA
  • Obsługa wpływających zgłoszeń reklamacyjnych, zgodnie z procesami i umowami,
  • Bieżąca komunikacja mailowa z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Przygotowywanie tygodniowych/miesięcznych raportów reklamacji,
  • Rejestracja i nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów,
  • Udział w projektach związanych z poprawą jakością procesów (LEAN),

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Mile widziana znajomość systemu MS Dynamics AX,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy,
  • Prywatna opieka medyczna, karta Benefit,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie.